Zaloguj się

1.1 Jak mieć więcej energii każdego dnia 

Zadanie 0 - Stwórz Twój Żurnal Cudów

Kup zeszyt - tutaj będziesz notował zawartość webinarów, wykonywał zadania i widział jak poprawiasz swoje życie na lepsze. Znajdź mu stałe miejsce - bardzo Ci proponuję, aby znajdował się bezpośrednio przy łóżku - wtedy go nie przegapisz i przed pójściem spać zaznaczysz w nim to, co trzeba.

Zadanie 1 - Poranki Cudów

Twoje życie składa się z lat, miesięcy, tygodni, dni. Kiedy będziesz miał każdy dzień pełen energii, to potem będziesz miał tygodnie, miesiące, lata i w efekcie życie pełne energii i radości

Jak podnieść swój poziom energii każdego dnia? Całkowicie za darmo? 🙂
To proste: skonstruuj swój zestaw porannych rytuałów, który da Ci maksimum energii na cały dzień. Każdy człowiek sukcesu BEZ WYJĄTKÓW ma swoje poranne rytuały. To pozwala mu dobrze zacząć dzień, mieć więcej energii, być w dobrym nastawieniu umysłu i dobrym nastawieniu do świata.

Na początek złóż poranne rytuały z następujących elementów:
1. 650 ml CIEPŁEJ WODY - najlepiej "żywej wody" dzięki H-500/Microhydrin/Coral-Mine/Pentokan
2. ćwiczenia aż do spocenia 🙂 - minimum 10 minut
3. energetyczny prysznic - ciepła, zimna
4. medytacja - 5 minut
5. rozwojowa książka jeśli masz 5 minut, lub audiobook w drodze do pracy, lub inspirujące video do śniadania, itp.
Tylko tyle na początek da meega zauważalny wzrost energii każdego dnia 🙂

Zadanie 2 - Wyznacz dla podświadomości cel na noc

Aby jeszcze bardziej podnieść poziom energii na kolejny dzień i rano szybciej i skuteczniej wstać, to w momencie, gdy zasypiasz i twój umysł przechodzi w fale alfa, powiedz do siebie coś takiego:

"Budzę się jutro o godz. 6:00, co da mi X godzin snu. Ta ilość jest dla mnie całkowicie wystarczająca, bym wstał pełen energii, miał wysoką energię cały dzień i był jutro w super formie. Ta ilość snu jest wystarczająca, ponieważ to mój umysł kontroluje moje ciało i potrzebuje spać dokładnie tyle, ile zdecyduję, że potrzebuje."

Tak oto właśnie w 30 sekund jesteś w stanie poprawić sobie jakość poranka i całego dnia! Gratuluję!! Należysz właśnie do mniej niż 1% populacji, która z tego korzysta! 🙂

 

Nadchodzące wydarzenia

październik, 2020

Filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń

SEE ALLAdd a note
YOU
Add your Comment
 
X