Zaloguj się

Program kursu

WIEDZA
1. Zdrowie jako Twój kapitał 01:37:00
Dla większości ludzi zdrowie to brak chorób. Co jeśliby spojrzeć na zdrowie jako na Twój kapitał do realizowania Twoich celów w życiu? Jak systemowo patrzeć na Twój organizm? Co jest wystarczające a co niezbędne do utrzymania organizmu w zdrowiu? Jak zadbać o zdrowie i nie doprowadzać do sytuacji, w której trzeba "się leczyć"? Czym jest zdrowy styl życia? Tego i innych zagadnień dowiesz się z tego wykładu.
2. Źródła Twojej energii 01:23:00
Duch, dusza, ciało. Jakie są źródła energii dla Ciebie na tej planecie oprócz wody czy pożywienia?
3. Woda i program przeciwpasożytniczy 00:49:00
Wiele osób mających problemy ze zdrowiem po prostu ma pasożyty. Jakie powodują problemy? Jak im przeciwdziałać? Jak się z nich oczyszczać? Jakie układy w organizmie im przeciwdziałają i jak je wzmacniać dowiesz się tutaj.
4. 5 warunków życia komórki i przykładowe programy 00:44:00
Składasz się z 12 układów, one składają się z organów, organy z tkanek a tkanki z komórek. Czy wiesz, że jeśli zadbasz o siebie na poziomie komórek, to zadbasz o cały organizm? Jakie jest 5 warunków zdrowia komórki i przykładowe programy żywienia komórkowego poznasz tutaj.
5. System globalnego oczyszczania organizmu 01:17:00
Czy wiesz, że harmonia w Twoim życiu zależy od równowagi hormonów? Co stanowi jeden z 12 układów organizmu? Oto jak o niego zadbać oraz o pozostałe 11, w jakiej kolejności i co z tego wynika.
6. 10 niezbędnych elementów oczyszczania 00:48:00
Na rynku znajdziesz mnóstwo systemów oczyszczania i detoksu organizmu! A czy wiesz, że jeśli one nie zawierają chociaż jednego z tych 10 niezbędnych elementów, to ich skuteczność drastycznie spada? Tak więc po co robić coś nieskutecznie, jeśli można zrobić coś dobrze? Jakie to elementy? Oglądaj :)
7. Niezbędna kolejność programów oczyszczania 01:57:00
Nie dość, żeby oczyszczanie było skuteczne, to musi się składać z 10 elementów. Ale oprócz tego należy je robić w odpowiedniej kolejności! Tak! Kolejność oczyszczanych układów ma równie wielkie znaczenie jak sam skład programów detoksykujących!
8. Przyczyny chorób i podsumowanie 01:13:00
Niektóre osoby borykają się wiecznie z problemami biorąc leki zagłuszające objawy, zamiast dowiedzieć się jakie są przyczyny i pozbyć się ich raz na zawsze! Jakie efekty daje pozbycie się przyczyn dowiesz się tutaj.
PLAN DZIAŁANIA
Plan rewitalizacji krok po kroku 00:00:00
QUIZ
Czy dobrze rozumiesz oczyszczanie organizmu? 00:00:00

Recenzje kursu

5

5
1 oceny
 • 5 Gwiazdki1
 • 4 Gwiazdki0
 • 3 Gwiazdki0
 • 2 Gwiazdki0
 • 1 Gwiazdki0
 1. Zmień jakość życia

  5

  Kurs ma bardzo obszerną wiedzę. Wiedzę, która dla nas może mieć znaczenie życia lub śmierci. Śmierci w znaczeniu bezpośrednim jak też śmierci w znaczeniu życia w ciągłej coraz to gorszej kondycji; fatalnego życia – z różnymi objawami chorobowymi. Najważniejsze jest to, że dostajemy “klucze” do swojego organizmu; możemy nad nim zapanować. To daje nam ten kurs – DROGĘ DO LEPSZEGO ZDROWSZEGO ŻYCIA – INNĄ JAKOŚĆ ŻYCIA.

KUP KURS
 • 100
 • 1 rok
 • Certyfikat Kursu
26 ZAPISANI STUDENCI
X