Zaloguj się

Program kursu

Rak - czy tak straszny?
5 warunków wiecznego zdrowia 00:55:00
Czy wiesz, że na świecie jest 2500 diagnoz? To co powiesz o tym, że nie ma chorób? Jest tylko 5 warunków wiecznego zdrowia komórki. Dlaczego to jest ważne? Ponieważ składasz się z układów, one z organów, organy z tkanek, a tkanki z komórek. Jeśli zadbasz o siebie na poziomie komórkowym, to zadbasz o CAŁY ORGANIZM! :)
Rak cz.1 – 12 przyczyn powstawania raka 01:00:00
Wiele osób nie rozumie, że rak jak każda inna choroba, ma swoje przyczyny. Te naukowo potwierdzone przyczyny powstawania raka pozwolą Ci ominąć ten problem życia szerokim łukiem i pomóc osobom w potrzebie.
Rak cz.2 – jak nigdy go nie mieć i najlepsza diagnostyka 01:21:00
Dokładny opis jak szybko wykryć możliwość nowotworu i co robić, by go nigdy nie mieć. Również dokładny opis jakie badania diagnostyczne są najskuteczniejsze i najszybciej go wykrywają. Ta lekcja maksymalnie podrasuje Twoją zdolność do ominięcia tego problemu.
Rak cz.3 – Najskuteczniejsze na świecie menu antynowotworowe 01:15:00
Czy wiesz, że samo codziennie bieganie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia raka o 60%? Jeśli nie, to pewnie wiele innych prostych przeciwdziałań też nie znasz :( A co byś powiedział na pełną listę udowodnionego naukowo pokarmu antynowotworowego oraz suplementów - posegregowaną wg. mocy antynowotworowej?
Jak skutecznie przeciwdziałasz nowotworom? 00:24:00

Recenzje kursu

5

5
7 oceny
 • 5 Gwiazdki7
 • 4 Gwiazdki0
 • 3 Gwiazdki0
 • 2 Gwiazdki0
 • 1 Gwiazdki0
 1. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

  5

  Ten kurs uświadomił mi jak wiele teorii i zasad należy naprawdę wprowadzić do swojego życia. O wielu z nich słyszałam, znałam je, ale nie traktowałam poważnie, nie doceniając ich wagi i znaczenia. Dopiero po wykładach dr Butakowej, zrozumiałam, że styl życia, naprawdę ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, dobre samopoczucie i może nas uchronić przed wieloma problemami zdrowotnymi w tym choroby nowotworowej.
  Od wielu lat pracuję z pacjentami onkologicznymi i sama im zalecałam odpoczynek, umiarkowany wysiłek itp., a okazuje się, że to ruch i wysiłek fizyczny może im pomóc w powrocie do zdrowia. Zmieniam strategię w edukacji pacjentów .

 2. Wiedza bez praktyki jest niewiele warta.

  5

  Kurs z bardzo obszerną wiedzą, choć to wiedza dla nas “prostych” ludzi. Ja osobiście przerobiłam ten kurs 4 razy (jak do dej pory). Myślę, że będę zaglądać tam często, uzupełniając notatki. To wiedza bezcenna i nie trzeba od razu się denerwować przy wystąpieniu jakichkolwiek objawów tylko na spokojnie przeanalizować: co mogę teraz zrobić? czego do tej pory nie robiłam a byłoby warto? jak dalej postępować? A zresztą, co tu pisać, życie zweryfikuje, czy wykorzystałam tę wiedzę, czy tylko sobie pogadałam. Życzę wszystkim używania w życiu codziennym tych cennych informacji.

 3. Nie masz czasu na profilaktykę - szkoda,bo rak nie ma zegarka

  5

  Wspaniały kurs.Przerobiłam go dwa razy.Wiedza bezcenna,więc zrobiłam notatki.
  Tematem nowotworowym interesowałam się już wcześniej z przyczyn rodzinnych.Babcia,teściowie,szwagier i ojciec zmarli na raka.Teraz chorują siostra i mąż.Jednak moja wiedza była nieuporządkowana,chaotyczna.
  Dr Butakowa prosto i dokładnie pokazała wzajemne uwarunkowania i powiązania przyczynowo-skutkowe między przyczyną,reakcją organizmu a rozwojem choroby.
  Bezcenne są również przedstawione w wykładach zasady które mówią, co każdy z nas poprzez swój styl życia może zrobić, aby zminimalizować ryzyko choroby nowotworowej.

 4. Super kurs o raku .

  5

  Polecam każdemu , niezależnie czy jego życie otarło się o raka , czy nie . Wszyscy są narażeni . Warto wiedzieć wcześniej co robić , niż później panikować i swoją psychiką jeszcze bardziej pogarszać i zakwaszać organizm . Niby wszystko jest takie proste , a jednocześnie w dzisiejszym świecie trudne . Trzeba posłuchać co dr Butakowa ma do powiedzenia , zrozumieć i starać się stosować do jej zaleceń , a życie będzie szczęśliwsze , bo inne choroby też przy okazji nie będą nam dokuczać .

 5. 5

  Kurs pełen mega wiedzy, którą powinnien poznać każdy człowiek.
  Rozwiązanie Quizu było łatwe, ponieważ nauka z wykładów zostaje
  natrwałe w głowie. Polecam 🙂

 6. Rak wcale nie jest taki straszny

  5

  Wiedza przekazana w tym kursie jest bardzo ważna, bezcenna Przerobiłam go kolejny raz, robiąc notatki.

 7. 5

  Najlepszy kurs jaki ukończyłem ,wiedza przekazana jest kompleksowa.

KUP KURS
 • 100
 • NIEOGRANICZONY DOSTĘP
 • Odznaka Kursu
 • Certyfikat Kursu
44 ZAPISANI STUDENCI

Archiwa

X